2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۰:۰۰:۵۰
کد مطلب:  1216824
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
حضور بیش از 9 هزار نفرآموزگار شهرستانهای استان تهران در تولید محتوای الکترونیکی

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  از حضور بیش از 9 هزار نفر از آموزگاران شهرستانهای استان تهران در تولید محتوای الکترونیکی دردوره تب دار کرونا در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت: آموزگاران دوره ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران در 6 کانال مجازی در پیام رسان سروش به تولید محتوای الکترونیکی پرداخته وبا ارائه روشهای تدریس نوین حرکتی جدید در توسعه اهداف آموزش و پرورش برداشتند.

 

  وی با اشاره به اینکه حضوردر آموزش غیر حضوری از فهم و توسعه سواد رسانه ای معلمین  در رسیدن به اهداف تعلیم وتربیت است خبر می دهد ، اظهار داشت: تغییر و تحول  در عرصه های متفاوت کاری و به ویژه در مواجهه با  بحرانها بسیار ضروری است و دستگاه تعلیم و تربیت کشور نیز مطابق با حرکت زمانه خود حرکت کرده و در هر شرایط زمانی پوییایی و توسعه خود را از دست نداده است .

 

بختیاری با تقدیر از آموزگارانی  که بجای عنوان مسئله به حل مسئله پرداختند، تصریح کرد: معلمین شهرستان های استان تهران  ودر یک مشارکت گروهی وکار تیمی با برنامه ، نواقص عدم حضور دانش آموزان راپوشش داده  وآموزش رانیز در فصل تابستان هدایت می کنند.

 

این مقام مسئول با تاکید بر حضور بیش از 9 هزار  نفر از معلمان ابتدایی در 6 کانال در 6 پایه تحصیلی در پیام رسان سروش خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و پتانسیل بالای معلمین استان تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست تا آموزش در هیچ ضورتی متوقف نشود.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :