16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1216756
اولین جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی برگزار شد

اولین جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی با حضور اعضا کمیته و با دستور کار طرح هجرت (3) در سالن اجتماعات شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت امام هشتم شیعیان امام رضا(ع) این طرح را از برکات تدبیر و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قلمداد کرد.

وی در ادامه با اشاره به طرح شهید بهنام محمدی، این طرح را نقطه پیوند مسجد، مدرسه و خانه معرفی نمود و گفت: با توجه به شرایط پیش رو و شیوع ویروس کووید 19 باید شرایطی فراهم شود که فعالیت های طرح هجرت در فضای باز و محوطه مدارس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی صورت گیرد.

گنج خانلو با اشاره به برگزاری همه اردوهای جهادی دانش آموزی (طرح هجرت 3) در ایام فراغت تحصیلی دانش آموزان در طول دوره تابستان بطور کلی اردو را نقطه عطفی برای انجام کارهای گروهی قلمداد نموده و بیان داشت: طرح هجرت یک موقعیت فرهنگی، تربیتی و جهادی ناب است که باید قدر دانسته شود.

این مقام مسئول با اشاره به عنوان طرح، انتخاب واژه هجرت را بسیار پرمعنا ارزیابی نمود و افزود: هجرت در نهایت منجر به خودسازی و نشانه عزم حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است.

 

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اعضای حاضر در جلسه اظهار امیدواری کرد: که در سال جاری اعتبار طرح فوق طبق نظر نماینده محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تا دهه اول مرداد تخصیص پیدا نماید  تا بتوان از فرصت دوره تابستانی حداکثر استفاده را نمود.

 

به اشتراک بگذارید :