23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۰۹:۰۹:۳۷
کد مطلب:  1216737
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی خبر داد :
آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی برگزار می گردد

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در گفتگوی خبری با روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی اعلام کرد : با توجه به مجوز صادره وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزن داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی صبح روز جمعه 20 تیرماه سال1399 با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی گفت: با توجه به مجوز صادره از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزن داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی صبح روز جمعه 20 تیرماه سال1399 با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه به روند برگزاری این آزمون اشاره کرد و اظهار داشت : برگزاری این آزمون براساس تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش با جهاد دانشگاهی  و برابر مجوز صادره از سوی ستاد کرونا راس ساعت 9 صبح جمعه 20تیر ماه سال جاری در حوزهای امتحانی تعیین شده در مراکز استان ها و تعدادی از شهرستانها بارعایت کلیه دستورالعملهای ابلاغی از سوی ستاد کرونا وزارت بهداشت  آغاز می شود  .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره به روند استخدام آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی اظهار داشت :  مشمولان در این آزمون پس از شرکت و قبولی در آزمون داخلی که توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود و با توجه به نیاز آموزش و پرورش، رشته تحصیلی، جنسیت و سنوات خدمت و ظرفیت استخدام اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور باید حداقل دوره یکساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی نمایند پس از قبولی در آزمون پایان دوره تا پایان برنامه ششم توسعه به استخدام درآیند.

 رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه ی این بخش از سخنان خود به تعداد ثبت نام شدگان دراین آزمون اشاره کرد و افزود : تعداد ثبت نام شدگان در این آزمون  24200 نفر می باشد که در صورت کسب نمره حدنصاب 50 درصد جهت دوره یکساله به دانشگاه فرهنگیان معرفی می گردند.

این مقام مسئول به گذراندن آموزش های مهارتی قبول شدگان در دانشگاه فرهنگیان  اشاره کرد و اظهار داشت : پذیرفته شدگان این آزمون به دانشگاه فرهنگیان معرفی می‌شوند و آموزش‌های مهارتی را می‌گذرانند و سپس جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

محمد زاده در پایان سخنان خود ضمن اظهار امیدواری استخدام مشمولان آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی که روز جمعه هفته جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد افزود: ما امید واریم همه آموزش دهنده‌های مشمول، ۵۰درصد امتیاز را کسب کنند و انشاالله وارد چرخه استخدام شوند.

به اشتراک بگذارید :