3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۴:۱۱:۰۹
کد مطلب:  1215792
جلسه کارگروه نظارت و ارزیابی شورای پروژه مهر اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی برگزار شد
مظفری: دریافت کارنامه دانش آموزان به صورت مجازی خواهد بود

در جلسه کارگروه نظارت و ارزیابی شورای پروژه مهر اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی که صبح امروز 15 تیرماه 99 تشکیل شد بر عدم مراجعه حضوری اولیا به مدارس جهت دریافت کارنامه تاکید شده و اعلام شد: دریافت کارنامه دانش آموزان به صورت مجازی خواهد بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، در این جلسه اهداف و مسئولیت های کارگروه و ماموریت های صورت گرفته بررسی شد که علی مظفری نظارت بر ثبت نام دانش آموزان را مهم ترین وظیفه کارگروه عنوان کرد.

رئیس اداره ارزیابی و بازرسی آموزش و پرورش استان با تاکید بر اینکه اخذ هرگونه وجه از اولیا با هر عنوان منع  قانونی دارد، افزود: در بازدید های محسوس و نامحسوس همکاران بازرسی نواحی و مناطق این موضوع به شدت نظارت می شود.

وی نظارت بر نقل و انتقالات، صدور ابلاغ، عزل و نصب مدیران و همچنین نظارت بر عملکرد سایر کارگروه ها را از دیگر وظایف مهم برشمرد و یادآور شد: در این خصوص برنامه ریزی های لازم به عمل آمده است.

به گفته مظفری رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت بر این مهم مورد تاکید وزارت بوده و  برگزاری هرگونه کلاس در مدارس در تابستان وجاهت قانونی ندارد و دریافت کارنامه به صورت مجازی می باشد و اولیا از مراجعه حضوری خودداری کنند.

در این جلسه اعلام شد: برگزاری هرگونه آزمون در ثبت نام مدارس عادی ممنوع بوده و مدارس هیئت امنایی ماندگار نیز در صورت عدم نتیجه از ثبت نام سهمیه و محدوده از برگزاری آزمون استفاده نمایند.

گفتنی است یکی از امکانات سایت همگام ، دریافت کارنامه تحصیلی است . دانش آموزان با ورود به سایت همگام به آدرس hamgam.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز همگام خود ، می توانند کارنامه هفتگی ، ماهانه و نهایی خود را دریافت کنند ./روشنی

 

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :