2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۱۱:۳۷:۴۲
کد مطلب:  1215549
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان :
آئین کلنگ زنی مدرسه خیّرساز بانو گیتی کبیری پهلوانی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان از آئین کلنگ زنی و آغاز پروژه مدرسه خیر ساز 8 کلاسه بانو گیتی کبیری پهلوانی در مرکز نسیم شهر (خیابان مصلی) بهارستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به نقل از ناحیه 2 بهارستان ، ناصر لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان در تشریح این خبر گفت: این مدرسه 8 کلاسه در زمینی به مساحت 1200 متر مربع در خیابان مصلی نسیم شهر احداث خواهد شد که قبل از مهر سال 1400 تحویل آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان خواهد شد .

 

وی افزود:  تلاش و حضور خیّرین نیک اندیش در ساخت مدرسه در این ناحیه با توجه به تراکم بالای دانش آموزی بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

 

لطفی در ادامه با اشاره به برگزاری طرحی با عنوان  طرح آجر به آجر تصریح کرد : در روزهای آتی شاهد اجرای طرح آجر به آجر با پویش مردمی در منطقه خواهیم بود که در همین راستا مدرسه ای 12 کلاسه به نام "یاران" در زمینی به مساحت 2000 متر مربع واقع در محله حصارک پایین نسیم شهر احداث خواهد شد که هر شهروند به عنوان یک خیّر می تواند در این طرح با توجه به بضاعت مالی خود شرکت نماید.

 

گفتنی است، آئین کلنگ زنی مدرسه خیر ساز 8 کلاسه بانو گیتی کبیری با حضور گنجی معاون برنامه ریزی فرمانداری بهارستان ، خاکباز نژاد عضو جامعه خیّرین مدرسه ساز استان تهران ، علامی بخشدار بوستان ، لطفی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان ،رضازاده رئیس شورا ، طلایی شهردار نسیم شهر، پیروزان مدیرعامل مجمع خیّرین مدرسه ساز استان تهران ، و سایر مسئولین انجام شد.

 

به اشتراک بگذارید :