26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1215320
معاون پرورشی و فرهنگی و دبیر کمیته همکاری حوزه‌های علمیه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛
برگزاری مرحله نهایی مسابقات مجازی قرآن، عترت و نماز استان در دهه کرامت

معاون پرورشی و فرهنگی و دبیر کمیته همکاری حوزه‌های علمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از برگزاری موفق سی و هشتمین مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز به صورت برخط خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی با اشاره به ضرورت فعالیت برنامه‌های فرهنگی معرفتی و قرآنی در ایام خاص  این دهه را فرصت خوبی برای برپایی برنامه‌های موثر در حوزه قرآن، عترت و نماز برشمرد.

وی گفت:  به حول و قوه الهی سی و هشتمین دوره مسابقات استانی قرآن، عترت و نماز به صورت برخط با موفقیت انجام شد، این مسابقات به صورت مجازی و با استقبال خوب 250 نفر دانش‌آموز، طی چهار روز متوالی برگزار شد که خوشبختانه دانش‌آموزان از آمادگی خوبی نیز برخوردار بودند.

هاشمی با اشاره به افتخار میزبانی مسابقات سراسری دانش‌آموزان کشور قرآن، عترت و نماز  در بخش آوایی توسط آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت:  جلسه بررسی نقاط قوت و ضعف این مسابقات  در هفته آتی  با حضور کارشناسان و عوامل اجرایی مسابقات برگزار می‌شود تا با شناسایی عوامل تاثیر گذار در کیفیت بخشی این گونه فعالیت‌ها بتوانیم میزبانی شایسته برای دانش‌آموزان سراسر کشور باشیم.

شایان ذکر است مسابقات بخش پژوهشی به میزبانی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :