28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1215310
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد:
تقدیر از 2هزار و 168 دانش‌آموز منتخب مرحله استانی مسابقات فرهنگی و هنری

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از توزیع جوایز منتخبین استانی مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با با بیان این مطلب افزود: از دو هزار و 168 دانش آموز منتخب مرحله استانی مسابقات فرهنگی و هنری تقدیر می شود.

هاشمی هدف از این حرکت را تقدیر از دانش آموزان منتخب و نیز ترغیب و تشویق تمامی دانش‌آموزان جهت مشارکت در سی و نهمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری و فراخوان پرسش مهر 21 ریاست جمهوری در سال تحصیلی 1400-1399 عنوان کرد.

وی گفت: با توجه به تعطیلی مدارس و جشنواره‌ها و مسابقات که به منظور پیش گیری و کنترل ویروس کرونا اعمال گردید، متاسفانه اجرای فرایند اختتامیه مسابقات بصورت حضوری امکان پذیر نبود به همین خاطر با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و نوبت دهی به مناطق طی چند روز هدایای منتخبین بین کارشناس مسئولان و کارشناسان فرهنگی هنری مناطق توزیع شد.

وی در ادامه با اشاره به مشارکت بالغ بر یکصد هزار دانش‌آموز در مرحله آموزشگاهی سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری افزود: این مسابقات در بیش از 65 رشته از ابتدای سال تحصیلی گذشته آغاز و از 2168 نفر به عنوان منتخب استانی انتخاب شدند که تقدیر از آنها در حال انجام است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان با بیان این که در مرحله کشوری سی و هفتمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری، 159 اثر دانش آموزی استان به عنوان منتخب کشوری، حائز رتبه شدند تصریح کرد: امیدواریم امسال شاهد مشارکت هر چه بیشتر دانش‌آموزان در این مسابقات باشیم.

به اشتراک بگذارید :