3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۱۲:۵۵:۰۳
کد مطلب:  1214886
کارگروه تخصصی شورای آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛
طاهرعلمی: 2289پایگاه تابستانی در سطح استان برای اوقات فراغت دانش آموزان تشکیل خواهد شد

جلسه کار گروه تخصصی شورای آموزش و پرورش استان که امروز شنبه 14 تیر ماه 99 در سالن کنفرانس تالار معلم برگزار شد طرح¬ها و برنامه¬های آموزش و پرورش برای اوقات فراغت دانش آموزان در ایام کرونایی تابستان تبیین گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن بیان اهمیت پر نمودن اوقات فراغت تعطیلات تابستانی دانش آموزان برای خانواده ها، برنامه ریزی برای این موضوع را امری اجتناب ناپذیر عنوان نموده و شعار این طرح را سال جهش تولید و هر دانش آموز یک مهارت اعلام کرد.

علمی در این جلسه با اشاره به اینکه؛ در این طرح هر منزل بعنوان یک پایگاه تابستانی مد نظر وزارت آموزش و پرورش می باشد افزود: بیشتر فعالیتهای طرح تابستانی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا مجازی و بیشتر در فضای شاد خواهد بود. لذا تحقق پویش در خانه ماندن از اهداف مهم آن می باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی اضافه کرد: در خصوص تشکیل کلاسهای حضوری این امر به شوراهای آموزش و پرورش مناطق و نواحی محول گردید، که در صورت تشکیل کلاسهای حضوری پروتکل های بهداشتی می بایست و حتماً باید مدنظر مدیران پایگاههای مختلف باشد.

وی اضافه کرد: در این رابطه 2289 پایگاه تابستانی در سطح استان آماده ارائه خدمات مربوط به طرح اوقات فراغت تابستان 99 هستند.

علمی شروع به کار پایگاههای تابستانی را 15 تیر ماه لغایت 30 مرداد ماه سال جاری اعلام و از مسئولین شهرستانهای سراسر استان درخواست همکاری در اجرای این طرح را نمود./نوریان

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :