26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۱۱:۵۰:۵۷
کد مطلب:  1214775
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
شهرستانهای استان تهران برنامه اجرایی سند تحول بنیادین را به مناطق خود ابلاغ کرد

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ابلاغ برنامه اجرایی سند تحول بنیادین به مناطق آموزشی خود اعلام کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در این باره گفت : با عنایت به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحول در آموزش و پرورش و اهمیت آموزش و پرورش به عنوان زیربنایی ترین نهاد جامعه سند تحول بنیادین توسط متخصصان و کارشناسان عرصه آموزش و پرورش تهیه و تدوین شد .

وی با اشاره به اینکه ، اراده و تصمیم به اجرای همه جانبه این سند منجر به تهیه برنامه  اجرایی آن گردید ، اظهار داشت: کلیه بخش ها اعم از ستاد ،استان ، مناطق و مدارس در تهیه برنامه اجرایی سند نقش آفرینی داشته و این باعث خواهد شد کلیه ذینفعان سند تحول بنیادین بتوانند با هدایت برنامه ،در اجرای گسترده و موثر سند تحول بنیادین مفید باشند .

صیدلو تاکید کرد:با مشارکت همکاران ستادی وزارت آموزش و پرورش و هدایت وزیر محترم آموزش و پرورش برنامه اجرایی سند تحول بنیادین در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تهیه و به مناطق ابلاغ شد .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد:مدیران و همکاران عزیز در مدارس باید  با همت مضاعف و دقت نظر بخش های برنامه مدارس را تهیه نموده و ئدر سال تحصیلی پیشرو تمام توان و دانش خود را برای اجرای هرچه بهتر برنامه سند تحول بنیادین بکار بندند .

به اشتراک بگذارید :