26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۱۱:۲۶:۲۰
کد مطلب:  1214722
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
مراسم کلنگ زنی پروژه هنرستان خیر ساز فرزندان میهن در اسلامشهر برگزار شد

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مراسم کلنگ زنی پروژه هنرستان خیر ساز فرزندان میهن در شهرک قائمیه اسلامشهر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در تشریح این خبر گفت: مراسم کلنگ زنی پروژه هنرستان خیر ساز فرزندان میهن در زمینی به مساحت   5 هزار متر مربع و با تعهد سرمایه گذاری 5 میلیارد تومانی شرکت هلدینگ میهن برگزار شد.

وی با اشاره بر ضرورت حرکت به سمت مهارت آموزی در دانش آموزان اظهار داشت: این هنرستان در صورت بهره برداری ظرفیت پذیرش 360هنرجو را خواهد داشت که امیدوارم با سرعت مراحل ساخت و اجرایی آن سپری گردد و آماده بهره برداری شود.

صیدلو با اشاره به شرایط کنونی کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا گفت: نهضت مدرسه سازی و  پروژه های آموزشی به هیچ گاه نباید متوقف شود و باید تلاش کنیم با رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی این امر بزرگ تداوم یابد

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: اگرچه در زمینه ساخت مدارس خیری در استان اتفاقات خوبی صورت گرفته است  که بسیار قابل تقدیر است، اما هنوز کافی نیست و باید در این زمینه تلاش های بیشتری صورت گیرد تا نیاز استان به فضای آموزشی استاندارد و مطلوب مرتفع شود.

 

به اشتراک بگذارید :