23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۱۰:۳۹:۰۷
کد مطلب:  1214664
دانش آموز تبریزی مقام دوم پویش کشوری" هر خانواده یک کانون یاریگران زندگی" را کسب کرد

دانش آموز مائده پیر از آموزشگاه ناحیه 3 تبریز، موفق به کسب مقام دوم پویش " هر خانواده یک کانون یاریگران زندگی " شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 3 تبریز:جشنواره کشوری «هر خانواده، یک کانون یاریگران زندگی» در دوران کرونا و به‌میزبانی اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش فارس برگزار شد که  دانش آموز مائده پیر از آموزشگاه آیت ا...ملکی۱ با کسب مقام دوم کشوری داستان نویسی در این جشنواره  افتخار آفرید.

گفتنی است بیش از ۲۰ هزار و سیصد اثر از سراسر کشور در جشنواره ملی «هر خانواده، یک کانون یاریگران زندگی» شرکت کرده بودند که از این تعداد، یک هزار اثر در قالب کلیپ و نقاشی و کاردستی و دلنوشته و .... به‌عنوان رتبه های اول تا سوم توسط کمیته داوری انتخاب شدند.

معراج پیری، مدیر دستگاه تعلیم و تربیت ناحیه 3 تبریز با ابراز خرسندی از موفقیت های پی در پی دانش آموزان این مجموعه در سطح استان و کشور و تبریک و تهنیت به فرهنگیان، اولیا و محصلان، گفت: آموزش و پرورش همچون دو بال پرواز به سوی قله‌های رفیع سعادت و کمال می باشد و امید است جوانان و نوجوانان در آینده ای نه چندان دور همچون امروز و این بار در سطح جهانی افتخار آفریده و موجبات تعالی بشریت را در جنبه های مختلف فراهم آورند.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :