26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ۱۰:۲۳:۵۷
کد مطلب:  1214625
رئیس اداره ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دریافت هرنوع وجه به جز مبلغ کتب درسی و  بیمه در هنگام ثبت نام مدارس ممنوع است

فرامرز تاجیک ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد  وپاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:مناطق و مدارس موظف به رعایت مقررات ثبت نام می باشند و در صورت  مشاهده تخلف با مسئولین مرتبط در منطقه و مدرسه به فراخور کوتاهی آن ها برابر مقررات برخورد خواهد شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، فرامرز تاجیک، رئیس اداره ارزیابی عملکرد  وپاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره  به اینکه دریافت هرنوع وجه اضافی هنگام ثبت نام توسط مدارس قابل اغماض وچشم پوشی نیست ، اظهارداشت: مناطق موظف اند تدابیر لازم برای نظارت بر ثبت نام  مدارس را پیش بینی نمایند و به صورت مستمر بر ثبت نام مدارس نظارت نما یند .

 وی با تاکید بر اجرای دقیق دستورالعمل ثبت نام  تصریح کرد: دریافت هرنوع وجه به جز مبلغ مربوط  به کتاب درسی و  بیمه در هنگام ثبت نام مدارس ممنوع است .

 این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد:  در بیشتر موارد ثبت نام براساس مقررات انجام می گیرد ولی در هر حال  مسئولیت نظارت بر ثبت نام مدارس با مدیران مدارس می باشد و در صورت هرنوع تخلف  منطقه نیز باید پاسخگو باشد . 

 

به اشتراک بگذارید :