13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ ۱۴:۴۸:۴۵
کد مطلب:  9q2TOsaA
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
کلنگ زنی دبستان عشایری امام هادی (ع) در روستای محمد آباد گله توک منطقه اندیکا

کلنگ دبستان عشایری امام هادی (ع) در روستای محمد آباد گله توک منطقه اندیکا به زمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش عشایر خوزستان ، مراسم کلنگ زنی دبستان عشایری امام هادی (ع) در روستای محمد آباد گله توک منطقه اندیکا توسط خیر نیکوکار و با حضور امام جمعه محترم شهرستان اندیکا، مدیر آموزش و پرورش عشایر استان و جمعی از اهالی و مردم روستا برگزار شد.

حمید قنبری مدیر آموزش و پرورش عشایر استان در در مراسم کلنگ زنی گفت: آینده جامعه متعلق به کودکان امروز است که باید برای تربیت و علم آموزی آنان هم شرایط و هم امکانات لازم را فراهم نمود.

مدیر آموزش و پرورش عشایر استان ضمن قدردانی از زحمات ارزنده ی خیر گرانقدر مهندس محمود نظرپور که با عمل خیر و خداپسندانه خود هزینه ساخت و احداث دبستان دو کلاسه عشایری امام هادی (ع) روستای محمد آباد گله توک را تقبل نمود افزود: مدرسه سازی و این کار خیر تا ابد برای این خیر بزرگوار جاری و ساری خواهد بود.

گفتنی است در این مراسم قنبری ضمن ارائه ی آمار و اطلاعاتی پیرامون وضعیت فضاهای آموزشی خطرآفرین عشایری از همه ی خیرین عزیز خواست تا با عزمی راسخ و چون گذشته یاری رسان نجیب زادگان عشایری باشند.

گفتنی است وضعیت مدرسه عشایری امام هادی تا کنون چادری بوده که به فضل الهی با احداث این مدرسه توسط خیر بزرگوار جناب آقای مهندس محمود نظرپور دانش آموزان از مهرماه سال تحصیلی 96-95 با آرامش به تحصیل خود ادامه خواهند داد.

در پایان حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای موسوی امام جمعه محترم  شهرستان اندیکا ضمن تبریک اعیاد فرخنده شعبانیه از بانی این امر خیر و نیز مدیریت آموزش و پرورش عشایر خوزستان در سخنانی تقدیر و تشکر نمود.  

به اشتراک بگذارید :