13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ ۱۴:۱۸:۵۱
کد مطلب:  JTTclUUq
سردار معین پور جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در همایش تجلیل از فعالان بسیج فرهنگیان خوزستان:
راه فلاح و رستگاری جامعه تنها بدست شما فرهنگیان عزیز فراهم خواهد شد.

همایش تجلیل از فعالان بسیج فرهنگیان استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان صبح امروز یکشنبه 95/02/26 سردار معین پور جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان در همایش تجلیل از فعالان بسیج فرهنگیان استان خوزستان که در تالار طلائیه ناحیه چهار اهواز برگزار شد، ضمن تقدیر از ابتکار عمل بسیج فرهنگیان بابت تجلیل از خانواده های شهدای فرهنگی مدافع حرم، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و شعار سال گفت: وظیفه محول شده به همه ما این است که اقتصاد مقاومتی را با اقدام و عمل حامه ی عمل بپوشانیم.

وی در ادامه گفت:درخواست من از شما فرهنگیان عزیز این است که با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در سخنرانی ها، سخنان ایشان را به عنوان تکلیف ببینیم و به یکایک آنها عمل کنیم.

جانشین سپاه حضرت ولی عصر(عج) بیان کرد:مسیر رستگاری و نجات کشور راهی است که حضرت امام خمینی (ره) ترسیم کرده و خلف صالح ایشان سید علی دارد پیروی می کند. هرجا ما می لنگیم بابت این است که در اجرای فرمایشات این بزرگان کاهلی کرده ایم، قطعا راه فلاح و رستگاری جامعه تنها بدست شما فرهنگیان عزیز فراهم خواهد شد.

سردارمعین پورافزود: شهدای مدافع حرم با ایثارگری های خود راه را برای سایر اقشار جامعه هموار کردند تا بتوانند به راحتی به کار تربیتی خود برسند، این شهدا هزاران کیلومتر دورتر از کشور با دشمن درگیر می شوند تا ما در کشور خود آسایش داشته باشیم. آنها برای رسالتی بالاتر که همان نجات جامعه و مملکت است به شهادت رسیده اند.

وی در پایان به بررسی انواع مختلف نقشه های شوم استکبار برای مبارزه با انقلاب اسلامی ایران پرداخت.

گفتنی است در ادامه همسر شهید کجباف به بیان خاطراتی از رشادت های این شهید بزرگوار پرداخت.

به اشتراک بگذارید :