27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ ۱۳:۲۳:۴۷
کد مطلب:  1213658
مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش :
شهرستان‌های استان تهران پیشرو در اجرای فرایندها و مصوبات وزارتی

مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران را پیشرو در اجرای فرایندها و مصوبات وزارتی عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سعید صالح مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در اجرای فرایندها و پیگیری مصوبات از استان‌های فعال و پیشرو در سطح کشور می‌باشد، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های اصلی ما حل مسائل و مشکلات مدارس است چرا که اگر مشکلات و چالش های آنان مرتفع نشود ، قطعا به کیفیت مطلوب در آموزش و پرورش نخواهیم رسید.

وی با تاکید بر ضرورت تحلیلِ شهریه مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: باید به سمت واقعی شدن شهریه ها حرکت کنیم و تمامی عوامل موثر در این راستا را مورد بررسی قرار دهیم .

صالح با اشاره به اینکه شهریه، ترکیبی از چند سرانه مختلف است ، تاکید کرد: سرانه حق التدریس ، سرانه حق الزحمه عوامل، سرانه هزینه های ساختمان و موارد مختلف دیگر در مجموع در به دست آوردن شهریه نهایی بسیار نقش دارند .

این مقام مسئول با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و شرایط به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور، تصریح کرد: نباید به هیچ وجه شرایط و توان مالی مردم را فراموش کنیم و رضایت مردم باید در اولویت های اصلی ما قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :