27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ ۱۳:۰۶:۲۱
کد مطلب:  1212932
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
 ۶۷ پایگاه آماده سنجش از نو آموزان بدو ورود به مدرسه

جلسه ستاد سنجش اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و نمایندگان دانشگاه های علوم پزشکی در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به شرایط کرونا و گسترش آن در سطح جهانی اظهار داشت: باید بتوانیم در این شرایط دشوارد با مدیریت درست کمترین آسیب را متوجه دانش آموزان نماییم.

وی با اشاره به افزایش ۱۳ پایگاه سنجش نسبت به سال گذشته ، تاکید کرد: امسال با ۶۷ پایگاه سنجش تلاش کرده ایم تا بتوانیم خدمات مطلوب تری به اولیا و خانواده ها ارائه دهیم .

صیدلو با تاکید بر رعایت فاصله اجتماعی و اجرای پروتکل های بهداشتی ، تصریح کرد: در جهت حفظ سلامت مراجعین عزیز ،روزانه فقط ۲۰ نفر نوآموز مورد پذیرش قرار خواهد گرفت تا از ازدحام بیش از حد جلوگیری شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه جهت رفاه حال اولیای گرامی ساعت پذیرش نیز یک ساعت اضافه گردیده است ، گفت: نوبت دهی به مدارس از طریق سامانه امکان پذیر است و خانواده ها و اولیای گرامی از طریق مدرسه ای که ثبت نام نموده اند به نزدیک ترین پایگاه سنجش معرفی می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه در سال گذشته 95 هزار و 896 هزار نوآموز در شهرستان های استان تهران مورد پذیرش قرار گرفتند ، خاطرنشان کرد: تلاش همکاران ما در اداره استثنایی بر این است تا با نهایت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، مطلوب ترین خدمات را در اختیار شهروندان گرامی قرار دهند .

 

به اشتراک بگذارید :