0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۱۳:۰۶:۲۲
کد مطلب:  1211585
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ثبت 2 هزار و 500 نیروی انتقالی برون استانی در شهرستان های استان تهران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ثبت 2 هزار و 500 نیروی انتقالی برون استانی در شهرستان های استان تهران در سامانه نقل و انتقالات خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به  فرایند نقل و انتقالات فرهنگیان گفت:  به منظور رفع کمبودها و ساماندهی بهتر نیروهای مناطق در تاریخ بیستم فرورین ماه سال جاری  بخشنامه انتقالات به مناطق تابعه ارسال و اطلاع رسانی در این زمینه آغاز شد.

وی افزود: جهت جلوگیری از تردد متقاصیان انتقال و نیز اجرای اهداف دولت الکترونیک فرایند انتقالات امسال به صورت  سیستماتیک و کاملا پردازشی انجام شد.

بهارلو با اشاره به مزایای پردازشی بودن فرایند انتقالات ، اظهار داشت: از بین رفتن هر گونه دخالت شخصی ، سلیقه ای و غیر کارشناسی در انتقالات از مهمترین ویژگی های نقل و انتقال سیستماتیک می باشد.

این مقام مسئول با تاکید بر این که درخواست متقاضیان در طول اردیبهشت ماه در سامانه profile.medu.ir توسط متقاضیان ثبت گردیده بود تصریح کرد: در ادامه  امور اداری مناطق، آمار دقیق نیروهای خود و نیازهای منطقه را با استفاده از سامانه های مدیریتی در سایت ثبت نموده و  در تاریخ بیست و چهارم خرداد ماه، وزارت متبوع با استفاده از درخواست های ثبت شده و نیز آمار ارائه شده توسط مناطق، عملیات پردازش را به صورت کاملا سیستمی و علمی انجام و  نتایج در همان سایت اطلاع رسانی گردید.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با اشاره به ثبت بیش از 2 هزار و 500 درخواست انتقالی برون استانی و 450 درخواست انتقالی درون استانی در سامانه انتقالات ، گفت: از این میان با درخواست انتقال  150 نفر  متقاضی نقل و انتقال برون استانی موافقت شد .

بهارلو در پایان خاطرنشان کرد: با تمهیدات  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با  درخواست تمدید انتقال موقت نیروهای سال گذشته موافقت گردید و مراتب جهت تایید ستاد به وزارت متبوع اطلاع رسانی گردید.

 

گفتنی است زمان انتقال اضطراری هنوز از سوی وزارت متبوع مشخص نشده است و نتایج انتقالات درون استانی نیز به زودی اعلام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :