2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ ۰۹:۰۶:۱۱
کد مطلب:  1211282
در بازدید رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با امام جمعه پردیس مطرح شد؛
ضرورت هم‌افزایی و هماهنگی همه دستگاه‌ها برای ارتقاء جایگاه آموزش و پرورش

در حاشیه بازدید رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از مدارس شهرستان پردیس، نشستی با امام جمعه این منطقه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، فرامرز تاجیک با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فرآیند برگزاری امتحانات، ثبت نام و بازگشایی مدارس گفت: بر اساس این دستورالعمل‌ها تکریم و پاسخگویی ارباب رجوع در موارد فوق بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به بافت شهرهای جدید و ضرورت برنامه‌ریزی‌های فرهنگی و تربیتی در جهت ارتقاء دانش، اظهار داشت: بر اساس سند تحول بنیادین و با توجه به تاکید بر ساحت‌های شش گانه می‌بایست در جهت ارتقاء آگاهی‌های نوجوانان و جوانان تلاش کنیم تا بتوانیم در برابر آسیب‌های اجتماعی عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

در ادامه تاجیک در نشستی با حجت الاسلام سید حسن حسینی امام جمعه پردیس ضمن ابراز خرسندی از همراهی مسولان این شهرستان با برنامه‌های آموزش و پرورش گفت: هم‌افزایی و هماهنگی همه دستگاه‌ها برای ارتقاء جایگاه آموزش و پرورش بسیار حائز اهمیت است.

این مقام مسوول گفت: توجه به مفاهیم قرآنی و تربیت اسلامی در تربیت دانش آموزان بسیار مهم است و باید با ایجاد ساز و کارهای مناسب در جهت تثبیت فرهنگ‌های اصیل ایرانی واسلامی در میان نسل جدید تلاش کنیم.

به اشتراک بگذارید :