23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ ۱۱:۵۶:۵۸
کد مطلب:  1210755
نمایشگاه مجازی نقاشی و کاریکاتور به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی درتبریز برگزار می شود

جشنواره استانی کارتون و کاریکاتوردر فضای مجازی به مناسبت فراخوانی و افشای هفته حقوق بشر امریکایی به همّت اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار میشود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ حسین صبور با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه مجازی آثار منتخب دانش اموزان و فرهنگیان به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گفته رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی دستگاه تعلیم و تربیت استان،‌ در این نمایشگاه سعی شده است چهره واقعی ایادی استکبار جهانی آمریکا از موضع جنگ طلبانه، کاسبکارانه، نژادپرستانه و غیر انسانی پرده برداشته شده  و به مخاطبان نشان داده شود.

وی بیان کرد: موضوع آثار باید مرتبط با حقوق بشر آمریکایی و تفکر انقلابی و ارکان نظام اسلامی، ایران اسلامی، آماج کینه و خصومت نظام سلطه و ایادی آن، روز ملی مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی، 17 هزار شهید ترور، قربانیان خشونت تروریسم بین‌الملل، گروهای تروریستی و جنایات سازمان یافته، زاییده استراتژی آمریکا و صهیونسم بین‌الملل، حقوق بشر اسلامی و روز افشای حقوق بشر آمریکایی باشد.

این مقام مسئول افزود: برپایی نمایشگاه کاریکاتور و نقاشی  فرصت مناسبی برای نشان نفرت و انزجار عمومی از این تفکر پلید و استعماری است.

صبور اظهار داشت: این نمایشگاه از روز شنبه 7 تیرماه لغایت 12تیرماه سال جاری آغاز شده و آثار منتخب بعد از داوری در کانال های ارتباطی این اداره کل در معرض دید تمام علاقمندان خواهد بود.

وی تصریح کرد: دانش آموزان و فرهنگیان می توانند آثار خود را به ادرس دبیرخانه جشنواره واقع در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به آدرس های ذیل  ارسال نمایند. / خاک زاده

آدرس دبیرخانه؛ اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجانشرقی

تبریز- میدان دانشسرا - خیابان دانشسرا

تلفن های تماس

041-35252003-7

فاکس :35252009-35231020  تلفن مدیر سایت041-35233954

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :