23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ ۱۳:۰۳:۴۱
کد مطلب:  1209962
تفاهم نامه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی و موسسه خیریه عترت بوتراب امضا شد

با حضور مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت، معاون پرورشی و فرهنگی آذربایجان شرقی و معاون مدیرعامل موسسه خیریه بوتراب، تفاهم نامه مشترکی در راستای اهداف خیرخواهانه امضا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، صبح امروز 5 تیرماه 99مدیر کل آموزش و پرورش استان در نشستی که با اعضای موسسه خیریه عترت بوتراب و بعضی از مسئولین مناطق انجام شد، گفت: این اقدام به منظور همکاری و افزایش هم افزایی نیروها و ظرفیتهایی که در استان در راستای توسعه عدالت آموزشی و تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت فعالیت می‌کنند و در پی درخواست موسسه و پی نوشت مقام عالی وزارت مبنی بر لزوم همکاری ادارات کل آموزش و پرورش استانهای ذیربط با این موسسه انجام شده است.

جعفر پاشایی با اشاره به توسعه زمینه های همکاری و همدلی فی مابین بیان کرد: بهره مندی از ظرفیتهای موجود مادی و معنوی دو طرف در جهت ارتقای بنیه علمی و تربیتی دانش آموزان تحت پوشش موسسه از اهداف این تفاهم نامه است.

این مقام مسئدول افزود: در قالب این تفاهم نامه؛ آموزش و پرورش متعهد شد در زمینه شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل و مشارکت در تامین مایحتاج ایشان اعم از لوازم التحریر، سمعک ،عینک و سایر موارد با این نهاد همکاری کند.

وی در این دیدار با اشاره به برگزاری برنامه های خدا پسندانه از قبیل کمک مومنانه ؛ اقدامات صندوق خیریه نیکوکاری و غیره در استان ادامه داد: تلاشهای انجام شده بیانگر نگاه ویژه به نقاط محروم است که موجب شده تا طرح های اثر بخشی در این راستا انجام شده باشد و این استان در ردیف استانهای پیشرو و موفق کشور قرار گیرد.

در ادامه جلسه جابر رضایی، معاون مدیرعامل موسسه خیریه بوتراب؛ با اشاره به تلاشهای این نهاد در زمینه کمک رسانی؛ فرهنگ سازی و اطلاع رسانی برای تامین سلامت دانش اموزان تصریح کرد: شناسایی دانش آموزان مستعد بی بضاعت و کمک رسانی به آنها و گره گشایی از مشکلات آنها جزو وظایف ذاتی و انسانی این موسسه است و ما در حد وسع در این مهم تلاش خواهیم کرد./ خاک زاده

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :