23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ۱۲:۰۵:۴۹
کد مطلب:  1209340
گزارش ارزیابی مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری سه ماهه سوم سال 98؛
مدیرکل آذربایجان شرقی با بیشترین دیدار عمومی رتبه اول کشور شد

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی طبق گزارش ارزیابی نهاد ریاست جمهوری با بیشترین دیدار عمومی رتبه اول کشور معرفی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، با توجه به تاکید ریاست جمهور و رویکرد دستگاه تعلیم و تربیت استان مبنی بر رضایت مندی عمومی، تسریع در رسیدگی بدون واسطه به مطالبات مردمی، نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی، ملاقات مردمی و روحیه مسئولیت پذیری مدیران دستگاه های دولتی و الزامات قانونی آن، مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی طبق برنامه ریزی قبلی و با اعلام عمومی برنامه دیدار چهره به چهره را در هر هفته برگزار می کند.

طبق اعلام ارزیابی های کشوری 13 هزار و 859 برنامه دیدار چهره به چهره با مردم توسط مدیران کل دستگاه های اجرایی کشور صورت گرفته که مدیر دستگاه تعلیم و تربیت آذربایجان شرقی با برگزاری بیشترین ملاقات حضوری بیشترین دیدار مردمی در بین ادارات کل آموزش و پرورش کشور دارد.

با توجه به شاخص ارزیابی 13 برنامه طبق بخشنامه ابلاغی استانداران، جعفر پاشایی با اجرای 14 برنامه دیدار مردمی در روز مشخصی از هفته عملکردی بالاتر از شاخص کشوری را در فصل سوم سال 98 ثبت کرد.

گفتنی است در راستای طرح تکریم فرهنگیان و همچنین رضایتمندی اولیا و دانش آموزان جعفر پاشایی در دیدار عمومی با مردم از نزدیک به مشکلات این عزیزان رسیدگی و دستورات لازم جهت رفع موانع و مشکلات صادر می کند.

این دیدار در اداره کل و در تبریز به صورت  منظم و مستمر برگزار و مشکلات از نزدیک مطرح و بررسی می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با توجه به اهمیت ویژه تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به امور مشکلات فرهنگیان و دانش آموزان ، در اندیشه تعالی دیدار های چهره به چهره و پیگیری مشکلات اساسی در سطح مناطق و نواحی استان بر برگزاری مستمر ملاقات های عمومی در روز های سه شنبه هر هفته  تاکید ویژه دارند .

 

 

 

 

 

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :