28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ۰۶:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1209332
رئیس اداره دوره دوم آموزش متوسطه نظری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان خبر داد:
رفع مشکلات  ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی در شهرستان های استان تهران

رسیدگی و رفع مشکلات  ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی در شهرستان های استان تهران از زمان آغاز ثبت نام به صورت روزانه در حال انجام می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدرضا اطهری مقدم رئیس اداره دوره دوم آموزش متوسطه نظری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از رسیدگی و رفع مشکلات  ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی در شهرستان های استان تهران خبر داد و گفت: با تلاش و پیگیری های مستمر همکاران واحد های مربوطه، از روزز چهارشنبه مورّخ 21 خرداد ماه 1399 که امکان ثبت نام برای دانش آموز پایه نهم مدارس روزانه این استان فراهم شده است، همکاران این اداره با کمک و پشتیبانی اداره فناوری اطلاعات، به صورت روزانه پاسخگوی دانش آموزان و اولیا بوده و در تلاش هستند در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن مشکلات موجود را مرتفع نمایند.

وی افزود: در روزهای اخیر گزارش های مربوط به ثبت نام و آمار ثبت نام به تفکیک مناطق و نیز تفکیک مدارس جهت پیگیری به معاونین محترم آموزش متوسطه اطلاع رسانی شده است.

اطهری مقدم با اشاره به بخش جدید ورود مدیران در سایت sannjesh.teo.ir تصریح کرد: نام کاربری و رمز ورود به این بخش در اختیار معاونین آموزش متوسطه مناطق قرار داده شده تا با بررسی و هماهنگی با مقاطع تحصیلی پیگیری های لازم صورت پذیرد.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با بررسی مشکلات پیش آمده برای دانش آموزان در هنگام ثبت نام امکان ویرایش همزمان و پس از تکمیل ثبت نام برای دانش آموزان فراهم شده تا از دغدغه دانش آموزان و اولیا کاسته شود.

به اشتراک بگذارید :