26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ ۰۶:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1209317
سازمان نهضت سوادآموزی خبرداد؛
پخش مجموعه آموزشی " فرصتی برای همه " از شبکه آموزش هر روز ساعت17

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی از پخش مجموعه آموزشی " فرصتی برای همه " از شبکه آموزش هر روز ساعت 17 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ، اردشیر قیصر مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی  سازمان نهضت سوادآموزی اعلام کرد: در راستای آموزش های مجازی در شرایط پیش آمده کرونایی ، مجموعه آموزشی " فرصتی برای همه " از شبکه آموزش پخش می شود.

 

قیصر پس از بیان توضیحاتی در این خصوص عنوان نمود : با توجه به پیگیری ها وهماهنگی های انجام شده با سازمان صدا و سیما ؛ قسمت های 31 تا 60 مجموعه آموزشی " فرصتی برای همه"  ویژه آموزش سوادآموزان عزیز از تاریخ 99/3/31 لغایت  99/4/31 هر روز ساعت 17 از شبکه آموزش سیما پخش می شود.

 

مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی  سازمان نهضت سوادآموزی همچنین خواستار همکاری لازم استان ها در جهت اطلاع رسانی این برنامه شد و گفت : با فرصت ایجاد شده آموزش تلویزیونی، در این ایام می توانیم گامی دیگر در راستای کلاس گذاری مجازی را شاهد باشیم و در این خصوص شایسته است معاونین سوادآموزی استان ها و همکارانشان و همچنین آموزش دهندگان عزیز در اطلاع رسانی به جامعه هدف جهت بهره گیری از این آموزش ، اهتمام لازم را به کار گیرند.

 

به اشتراک بگذارید :