26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ ۰۸:۲۹:۰۱
کد مطلب:  1207560
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نتایج  آزمون کتبی انتخاب وانتصاب  مدیران اعلام شد

 فرامرز تاجیک  ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران گفت: نتایج آزمون انتخاب و انتصاب مدیران  که روز 26 خرداد به صورت آنلاین برگزار گردید ه بود در سامانه ضمن خدمت اعلام شده است  .

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ،   فرامرز تاجیک  ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های تهران با اشاره به اینکه  آزمون  انتخاب و انتصاب مدیران  در مرحله اول به اتمام رسده است اظهار داشت: داوطلبانی که در آزمون کتبی موفق شده اند در مرحله بعد در مصاحبه شرکت می کنند ودر صورت کسب امتیاز لازم امکان انتصاب آن ها به عنوان مدیران مدارس وجود دارد .

 وی با تاکید بر اهمیت آزمون در انتخاب مدیران جدید ، تصریح کرد:   انتصاب مدیران جدید باید فقط از میان افرادی که امیتاز لازم را از آزمون کتبی و مصاحبه کسب کرده اند صورت گیرد .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد:  از میان 1 هزار و 205  داوطلب شرکت کننده در سطح  این اداره کل ، دو سوم آن ها موفق به کسب امتیاز لازم شده اند  وتعدادی  از شرکت کنندگان در آزمون نیز  به عنوان ذخیر اعلام شده اند تادرصورت نیاز از آن ها برای مصاحبه دعوت گردد .

به اشتراک بگذارید :