27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ ۱۴:۱۳:۱۹
کد مطلب:  1207321
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آغاز دوره آموزش نظامی  معلمان وظیفه سال 1399

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از معرفی معلمان وظیفه سال 1399 جهت انجام مراحل دوره آموزش نظامی  خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ضرورت تامین نیروی آموزشی متخصص جهت تکمیل کادر آموزشی مدارس ، گفت: استفاده از ظرفیت قابل توجه فارغ التحصیلان جوان، مستعد و مشمول خدمت نظام وظیفه که دارای شرایط تدریس در دستگاه تعلیم و تربیت می باشند، یکی از اهداف به کارگیری این افراد در سیستم آموزش و پرورش می باشد.

وی با اشاره به چگونگی فرایند جذب پرسنل وظیفه اظهار داشت: این فرایند در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 1399 با ارسال فراخوان جذب به مناطق تابعه و دریافت درخواست متقاضیان جذب و تشکیل پرونده آغاز گردید و در 29 اردیبهشت ماه اسامی واجدین شرایط جهت دریافت مجوز گزینش ، به هسته گزینش ارسال شد.

بهارلو با تاکید بر اینکه جهت سال تحصیلی 1400-1399 مجوز جذب 168 نفر معلم وظیفه به اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اعطا شده است، تصریح کرد: قبول شدگان نهایی پس از کذراندن دوره دو ماهه آموزش نظامی ،از تاریخ اول شهریور ماه به عنوان معلم وظیفه جذب آموزش و پرورش شده و دوره یک ماهه ضمن خدمت جهت آمادگی برای حضور در امر تدریس  را خواهند گذراند.

این مقام مسئول در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان خاطرنشان کرد: نیروهای جذب شده، مدت دو سال خدمت نظام وظیفه خود را با لباس شریف معلمی به دانش آموزان عزیز شهرستان های استان تهران خدمت خواهند کرد .

 

به اشتراک بگذارید :