18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ ۰۸:۰۶:۲۷
کد مطلب:  h5vKR4H4
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
توسعه و تجهیز درمانگاه فرهنگیان در برنامه‌های سفر هیئت دولت به استان قزوین گنجانده شود‌

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: توسعه و تجهیز درمانگاه فرهنگیان استان قزوین با مشارکت دستگاه‌های اجرایی مربوط در برنامه‌های سفر هیئت دولت به این استان گنجانده شود.

سالار قاسمی عصر دیروز در مراسم افتتاح درمانگاه فرهنگیان استان قزوین که از طریق ویدئو کنفرانس توسط وزیر آموزش و پرورش انجام شد، اظهار داشت: توسعه و تجهیز درمانگاه فرهنگیان استان قزوین با مشارکت دستگاه‌های اجرایی مربوط در برنامه‌های سفر هیئت دولت به این استان گنجانده شود.

وی بیان کرد: انجام کارهای زیربنایی از جمله خدمات رفاهی و درمانی از جمله دغدغه‌های آموزش و پرورش استان قزوین بوده که خوشبختانه بخشی از آن با مشارکت و تعامل دستگاه‌های اجرایی مربوط محقق شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: اعتبارات خوبی در زمینه راه‌اندازی و تجهیز درمانگاه فرهنگیان استان قزوین از محل درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است.

قاسمی با اشاره به بخش‌های مختلف این درمانگاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر درمانگاه فرهنگیان استان قزوین خدمات پزشک عمومی، جراحی سرپایی، داروخانه و تزریقات بوده که راه‌اندازی بخش‌های تخصصی در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: درمانگاه فرهنگیان استان قزوین در شرایط محدودیت مالی در بودجه آموزش و پرورش و همچنین وضعیت اقتصادی کشور راه‌اندازی شده است که این امر نشان‌دهنده اهمیت صیانت از سلامت افراد است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: برخی شهرستان‌های استان قزوین ظرفیت راه‌اندازی درمانگاه فرهنگیان را داشته که از مسئولان خواستاریم نسبت به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند و در اولویت قرار دهند.

به اشتراک بگذارید :