11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ ۱۰:۵۲:۲۱
کد مطلب:  1205955
کلنگ احداث مدرسه 3 کلاسه خیرساز روستای قره صغیر چاراویماق به زمین زده شد

آیین کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه خیرساز این روستا، با تقبل ۲۹۰ میلیون تومانی هزینه ساخت توسط خانواده شهید والا مقام مجید نامی، برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از چاراویماق؛ فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان چاراویماق در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیرساز روستای قره صغیر ضمن تقدیر از اقدام خیرخواهانه خانواده شهید نامی، خواستار همکاری در شناسایی و جذب خیرین از شهرستان و سایر نقاط استان و کشور در امر مهم مدرسه سازی در شهرستان چاراویماق شد.

اسدی، مدیر آموزش و پرورش چاراویماق در مراسم کلنگ زنی مدرسه خیرساز روستای قره صغیر افزود: مدرسه خیرساز ۳کلاسه شهید نامی روستای قره صغیر در  مساحت ۹۰۰مترمربعی، با زیر بنای ۱۳۰مترمربع و با تقبل هزینه ۲۹۰میلیون تومانی توسط خانواده شهید بزرگوار مجید نامی، به نام و یاد فرزند شهیدشان احداث خواهد شد.

اسدی در ادامه با اشاره به وضعیت مدارس شهرستان گفت: وجود ۷۵مورد کانکس یک کلاسه و دو کلاسه در روستاهای شهرستان چاراویماق و کثرت مدارس با قدمت بالای ساخت کیفیت آموزش در مدارس شهری و روستایی شهرستان را تحت تاثیر قرار داده است.

مدیر آموزش و پرورش چاراویماق همچنین افزود: به همت خیرین نیک اندیش در حال حاضر ۱۳پروژه خیرساز فعال، آماده افتتاح و شروع به احداث در شهرستان چاراویماق وجود دارد./روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :