16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۱۹:۰۳:۲۴
کد مطلب:  CWRECUIQ
اکبری مقدم خبر داد:
مقاوم سازی ۱۱۰۰ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در گیلان

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان گفت: سال گذشته یک هزار و ۱۰۰کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز در گیلان مقاوم سازی شده که ۲۰درصد کل کلاس های ساخته شده در استان است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ، علی اوسط اکبری مقدم، مدیرکل سازمان نوسازی مدارس گیلان در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان ،با بیان اینکه مدرسه سازان کار بسیار خدا پسندانه‌ای در راستای گسترش و ترویج علم و دانش انجام داده اتد،گفت: خیران منتخبین خداوند جهت مسیر تعالی انسان ها هستند.

اوسط اکبری مقدم افزود: نیکوکاران مدرسه ساز با عشق وارد انجام کار خیر شدند و با عشق مدرسه ساخته اند و در ترویج علم و دانش و توسعه گام  برداشتند. 

مدیرکل نوسازی گیلان با تصریح اینکه نیکوکاران مدرسه ساز از عشق مدرسه ساختن به معرفت خدای متعال رسیدند، افزود: یک هزار و 100کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز سال گذشته در گیلان مقاوم سازی شده است که 12درصد از جمعیت دانش آموزی گیلان را شامل و 20درصد کل کلاس های ساخته شده است.  

مقدم با بیان اینکه گیلان از لحاظ فضای آموزشی از میانگین شاخص کشوری و از سرانه استاندارد کشوری عقب  است، یادآور شد: گسترش و رونق فضاهای آموزش و پرورش و مکان امن تحصیل در گیلان نیازمند نگاهی ویژه است تا دانش آموزان مناطق محروم دغدغه فضای آموزشی نداشته باشند.

به اشتراک بگذارید :