14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۱۸:۱۴:۳۳
کد مطلب:  UW8fZsXT
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان: ارتقا و توسعه فرهنگی نیازمند همکاری همگان است.

مهدی حاجتی در همایش تجلیل از خیران مدرسه ساز گیلان گفت: ارتقا و رونق و توسعه فرهنگی کشور نیازمند همکاری همگان است و آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند این مقصود را به سرانجام برساند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان ،مهدی حاجتی، در این مراسم اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز کار ارزشمند و ماتدگاری را در حوزه علم و دانش انجام داده اند. 

وی با بیان اینکه جامعه مانند اعضای بدن و کل واحد پیکر است، گفت: نقصان در جامعه همه پیکرها را درگیر خواهد کرد و همه مسئولند تا حد توان در راستای ترویج علم و دانش گام موثر بردارند.

حاجتی تصریح کرد: اعتبارات دولتی که به آموزش و پرورش اختصاص داده می شود کافی نیست و در این زمینه کار خداپسندانه ایثارگران خیرین مدرسه ساز گیلانی کمک بسیار عظیمی به آموزش و پرورش کرده است.

وی خاطرنشان کرد: ارتقا و رونق و توسعه فرهنگی کشور نیازمند همکاری همگان است و آموزش و پرورش به تنهایی نمی تواند این مقصود را به سرانجام برساند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خاطرنشان کرد: خیرین ستارگان درخشان جامعه هستند که حمایت ویژه ای در توسعه فرهنگ جامعه انجام می دهند.

به اشتراک بگذارید :