28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ ۱۲:۵۴:۳۶
کد مطلب:  1203702
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
توزیع کتب درسی همه دانش‌آموزان تا قبل از شروع سال تحصیلی

با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نشست کارشناسان توزیع کتب درسی مناطق ۲۱ گانه شهرستانهای استان تهران در سالن آیت الله هاشمی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، یوسف بهارلو کتاب را یکی از مهمترین ابزارهای آموزشی در نظام تعلیم و تربیت دانست و با اشاره به اینکه توزیع به موقع کتاب از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: باید همه تلاش خود را بکار ببندیم تا قبل از شهریور ماه کتب درسی در اختیار همه دانش‌آموزان قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هیچ کتابی نباید بدون صدور حواله تحویل شود، افزود: امانتداری، انصاف و اخلاق‌مداری بسیار مهم است و عدم برخورد سلیقه‌ای با رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی بسیار مهم است و باید متولیانی برای این امر انتخاب کنیم که با مدیریت صحیح باعث کاهش استرس از اولیاء و دانش‌آموزان شوند.

بهارلو با تشکر ویژه از همه مدیران مدارس که با تمامی توان در موضوع ثبت نام کتب درسی همراهی کردند، اظهار داشت، تفکر سیستمی باید جایگزین بخشی‌نگری شود، چرا که بخشی نگری مانع رسیدن به اهداف سازمانی خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :