23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۱۳:۵۹:۴۴
کد مطلب:  1203179
کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش ؛
چابک سازی دستگاه تعلیم و تربیت استان همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی اجرایی خواهد شد

کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش با حضور معاونین مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان با محوریت اتخاذ تصمیمات کلی در راستای چابک سازی بدنه کارشناسی در سالن کنفرانس تالار معلم تبریز یرگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، ظهر امروز عطائی در کارگروه توسعه مدیریت دستگاه تعلیم و تربیت استان در رابطه با عملیاتی نمودن بخشنامه کاهش 20درصدی پست های کارشناسی گفت: با رایزنی های انجام شده  با معاونین ؛روسای ادارات؛ کارشناسان و همچنین استان های جوار سعی خواهیم کرد در بهترین حالت ممکن نسبت به عملیاتی نمودن این مهم اقدام نمائیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان با تاکید بر ضرورت تغییر در نگرش و شیوه ها خاطر نشان کرد: جامعه بشری برای پیشرفت و گذر از مقطع کنونی و مسایل و مشکلات موجود ناگزیر به پذیرش تغییر و تحول است.

وی تصریح کرد: معتقدم محور شدن مدرسه و ایجاد این تغییر از طریق چابک سازی نظام آموزش و پرورش ممکن است و باید این اصل در کانون رویکردها، سیاست ها و برنامه ها قرار گیرد.

در خاتمه از تمامی معاونین و دست اندرکاران مجموعه خواهشمندم با صبر و شکیبایی و ارایه پیشنهادات و راهکارهای بهتر مارا درعملیاتی نمودن این بخشنامه یاری نمایند./خاک زاده

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :