26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ ۰۸:۲۳:۱۲
کد مطلب:  1202533
ساخت 128 کلاس درس در شهرستان ملارد تا پایان سال 1399

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد از اجرای 15پروژه عمرانی در حوزه توسعه فضای آموزشی و ساخت 128باب کلاس درس تا پایان سال 1399 در شهرستان ملارد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های تهران و به نقل از ملارد، جمعی از مسئولین و خیرین مدرسه ساز از پروژه های عمرانی آموزش و پرورش این شهرستان بازدید کرده و در جریان روند آماده سازی این پروژه ها قرار گرفتند.

در حاشیه این بازدید طیب رضایی فر، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد، به اجرای 15 پروژه عمرانی در این شهرستان اشاره کرد و تصریح کرد: در حوزه توسعه فضای آموزشی در شهرستان ملارد 15پروژه عمرانی در حال اجراست که تا پایان سال99، تعداد 128باب کلاس درس ساخته و آماده بهره برداری می شود.

وی افزود: این پروژه ها شامل 6پروژه دولتی، 2پروژه خیرساز و 7پروژه مشارکتی است که با نظارت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران در حال ساخت هستند.

این مقام مسئول به مهاجرپذیر بودن شهرستان ملارد و افزایش جمعیت دانش آموزی این شهرستان اشاره و خاطر نشان کرد: با ساخت این مدارس بخشی از تراکم دانش آموزی در این شهرستان جبران خواهد شد اما همچنان با توجه به جمعیت 81هزار نفری دانش آموزی این شهرستان نیاز به کلاس های بیشتر در مارلیک و سرآسیاب وجود دارد.

لازم به ذکر است در این بازدید حسین حق وردی نماینده مردم شهرستان های ملارد، شهریار و قدس در مجلس شورای اسلامی، سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد، حجت الاسلام حسینی نوری امام جمعه، طیب رضایی فر مدیر آموزش و پرورش، مجید پیروزان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران و جمعی از مسئولین و خیرین مدرسه ساز حضور داشتند و از 5 پروژه عمرانی آموزش و پرورش بازدید کرده و در جریان روند آماده سازی این پروژه ها قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید :