26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ ۱۳:۴۹:۱۷
کد مطلب:  1202172
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
شهرستان‌های تهران، استان برتر تولید محتوای‌های پرورشی در شبکه شاد شد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: به همت مدیران و مربیان کانون های فرهنگی تربیتی شهرستان‌های تهران در تولید محتوای مجازی رشته های فرهنگی و هنری و فعالیت‌های اردویی جزء سه استان برتر کشور شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران با اعلام خبر فوق گفت: طبق نظر داوران کارگروه بررسی محتوای مجازی معاونت پرورشی وزارت متبوع، 16 اثر از 16 استان کشور انتخاب و به معرض رأی بازدید کنندگان شبکه آموزشی دانش آموزان(شاد) گذاشته شد که در نهایت تولیدات انجمن گردشگری کانون‌های فرهنگی تربیتی شهرستان های تهران در ردیف 3 اثر برتر کشور قرار گرفت.

وی در خصوص تولید محتوای مجازی گفت: پس از شیوع ویروس کووید19 و تعطیلی مدارس، کانون‌های فرهنگی تربیتی استان فعالیت خود را جهت تولید محتوای مجازی مورد نیاز در رشته‌های 22 گانه انجمن‌ها و کارگاه‌های مهارتی و برنامه میهمانی جوانه‌ها را آغاز نمودند که قسمتی از این تولیدات در شبکه شاد و قسمتی نیز در کانال ترنم مهر استان بارگذاری شده‌اند.

هاشمی در ادامه با توجه به استمرار شرایط موجود، اجرای مجازی برنامه های غنی سازی اوقات فراغت در تابستان 99 را اجتناب ناپذیر دانست و تلاش تمامی دست اندرکاران درون و برون دستگاهی از جمله استانداری، فرمانداری، شهرداری و دهیاری، فنی و حرفه‌ای، ورزش و جوانان و... به خصوص همکاران اداری، مدیران، معاونین و مربیان مدارس و فضاهای پرورشی جهت رقم زدن تابستانی خوب با شعار " هرخانه یک پایگاه اوقات فراغت" و با اولویت مهارت آموزی را خواستار شد.

به اشتراک بگذارید :