17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۱۱:۲۷:۴۱
کد مطلب:  g9Dn9tWo
مدیر آموزش وپرورش شهریار :
۲۳ پروژه عمرانی، آموزشی و فرهنگی شهریار در حال ساخت و تکمیل است

همایش بزرگ تجلیل و قدردانی از معلمان نمونه شهرستانی و استانی این منطقه در اردوگاه شهید منتظری و با حضور جمعی از مسئولان محلی، منطقه ای، شهرستانی و استانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  : علی ذبیحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان شهریار ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره چهار هزار شهید معلم و ۳۶ هزار شهید دانش آموز کشور اظهار داشت:با عنایت به تصمیم و دستور وزارت آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری مراسم گرامیداشت هفته معلم بصورت غیر متمرکز، برنامه ها و همایش های مطلوب و قابل توجهی در مناطقی همچون باغستان و وحیدیه برگزار شد.

وی افزود:تلاش و پشتیبانی مدیریت شهری این دومنطقه برای برگزاری مراسمی در خور و شایسته، قابل تقدیر و تشکر است و امیدواریم این روند در آینده نیز استمرار یابد که بطور یقین نقش بسزایی در ایجاد انگیزه و گرامیداشت مقام و جایگاه معلم ایفا می کند.

ذبیحی گفت:منطقه آموزشی شهرستان شهریار، از محدوده های بسیار مهم، بزرگ و حائز اهمیت در غرب استان تهران به شمار می رود و ما افتخار این را داریم که سه بار متوالی میزبان وزیرآموزش و پرورش بوده ایم.

مدیر آموزش و پرورش شهریار عنوان کرد:یکی از نکات برجسته حضور وزیر، به بازدید از درمانگاه فرهنگیان شهریار باز می گردد که مورد توجه و تایید وزیر قرار گرفت و مقرر شد برای توسعه هر چه بیشتر کمی وکیفی ارائه خدمات درمانی به معلمان و فرهنگیان، مساعدت های لازم لحاظ شود.

وی در تشریح عمده ترین دستورکارهای آموزش و پرورش شهریار عنوان کرد:رشد کمی و کیفی هنرستان ها برای افزایش میزان مهارت آموزی از مولفه های حائز اهمیتی است که با جدیت پیگیری می شودذبیحی گفت:یکی از کانون های توجه و تمرکز ما به توسعه امکانات و زیرساخت های آموزشی، ورزشی و فرهنگی معطوف می شود ودر این ارتباط، تلاش می کنیم، از هیچ اقدام سازنده ای دریغ نورزیم.

مدیر آموزش و پرورش شهریار افزود:۲۳ پروژه عمرانی، آموزشی و فرهنگی در حال ساخت و تکمیل موید عزم جدی این مجموعه برای ارتقای زیرساخت ها در این شهرستان پرجمعیت در غرب استان تهران است.

وی یادآور شد:توسعه مشارکت بخش خصوصی و افزایش مدارس غیر انتفاعی از دیگر اولویت های لحاظ شده در حوزه آموزشی و علمی این شهرستان است که تا حصول نتیجه مطلوب، مدنظر قراردارد.

گفتنی است در پایان این مراسم، با اهدای لوح و جوایزی از معلمان و فرهنگیان نمونه منطقه ای و استانی این شهرستان تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :