23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ ۱۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1200634
عوامل سازنده فیلم های آموزشی فوتسال کانون های ورزشی استان آذربایجانشرقی تجلیل شدند
مدیرکل آموزش و پرورش استان: موثرترین،پرجاذبه ترین و ماندگارترین بخش تربیت ورزش است

جلسه اختتامیه تهیه و تولید فیلم های آموزشی کانون های ورزشی در رشته ورزشی فوتسال عصر امروز 21 خرداد ماه 99 در تالار معلم تبریز با تجلیل از عوامل اجرایی و کادر فنی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این آیین گفت:همراهی مجموعه در تولید برنامه منسجم بوده و می توان ابراز داشت اهلیت و منطق تیم فوتسال دانش آمزی باعث شد در عرصه ی بین المللی بدرخشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه اراده،ایمان وهمت لازم است تا از هیچ همه چیز ساخت، افزود:

موثرترین،پرجاذبه ترین و ماندگارترین بخش تربیت، ورزش است و می شود با هزینه های سرمایه ای گره های پیدا و پنهان را باز کرد.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش استان با تکیه بر اصل آموزش پذیر بودن بستر را برای اجرای طرح تولید فیلم آموزشی فراهم کرده، تصریح کرد: برای توسعه مهم ترین شاخص آموزش است و همین اقدامی که انجام شده در همین راستا است که هر روز باید به روز بود و چیز جدیدی یاد گرفت تا پیشرفت کرد.

مجید بهرامی نیز در این آیین گفت: معاونت تربیت بدنی و سلامت برنامه های خود را با هدف إجرائی سند تحول بنیادین با رویکرد دانش آموز محوی با تکیه بر علم آموزی پیاده سازی می کند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره قهرمانی مقتدرانه فوتسال تیم ملی دانش آموزی استان در مسابقات آسیایی بانکوک تایلند گفت: بنا به اهمیت بالای رسیدگی به روند آموزش یکنواخت و پر محتوی کانون های ورزش دانش آموزی بر اهمیت کانون های ورزشی دانش آموزی در مجتمع های آموزشی ورزشی آموزش و پرورش تاکید نمود.

وی خاطرنشان شد: عملیات ساخت فیلم در شش روز در سالن ورزشی پور شریفی تبریز با شرکت 17 بازیکن دانش آموز، 5 کادر فنی و 12 کادر اجرایی انجام شد.

حسین شمس مربی تیم فوتسال دانش آموزی کشور نیز در ادامه با اشاره به حمایت های همه جانبه مدیر کل محترم استان آذربایجانشرقی در قهرمانی مقتدرانه تیم فوتسال دانش آموزی ، از تدارکات و هماهنگی های کامل بعمل آمده در اجرای این طرح آموزشی کشوری تقدیر کرد.

وی ادامه داد: تمامی مسائل فنی بررسی شده و اجرا شد و سالیان سال بعنوان مرجع برای فوتسال دانش أموزی خواهد بود.

شمس افزود: کار بزرگی توسط معاونت تربیت بدنی وزارت طراحی شده و لوازم کمک أموزشی در بالاترین سطح بود و این کار به واسطه آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بهترین کار خواهد بود.

جواد فهیمی رئیس انجمن فوتسال آموزش و پرورش کشور با بیان اینکه حمایت های کادر إجرائی و بهترین های تدریس در أذربایجانشرقی را شاهد بوده ایم، گفت: این حمایت ها در راستای یکسان سازی کانون های ورزشی است و باعث شد کاپ قهرمانی را در جهان ازآن خود کنیم./ روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :