17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۱۰:۴۴:۵۰
کد مطلب:  48yilTea
مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در اختتامیه طرح پیشگامان دانش:
کیفیت آموزشی در مدارس باید به تغییر رفتار در دانش آموزان بیانجامد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در مراسم اختتامیه طرح پیشگامان دانش که در سالن اجتماعات سجادیه ناحیه2بهارستان برگزار شد گفت: کیفیت آموزشی در مدارس باید به تغییر رفتار در دانش آموزان بیانجامد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حسنیعلی بنار، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ 2 بهارستان دراختتامیه طرح پیشگامان دانش گفت:این شما دانش آموزان هستید که فعل خواستن را صرف کردید و دلیل حضور ما در این مراسم شما هستید.

این مقام مسئول ادامه داد: هر کدام از شما می توانید در سال های آینده خلاء مدیران و مسئولان مختلف در رشته های مختلف را پر کرده و نقش تاثیر گذاری داشته باشید و ایفای نقش کنید.

وی افزود: باور به موفقیت و اعتماد بالای شما نقش عظیمی در موفقیت شما ایفا می کند و شما با شرکت در این  طرح دغدغه مسئولین آموزش و پرورش در جهت ارتقای کیفیت آموزشی را کم کرده تا با ایجاد شور و نشاط در رقابتی سالم استعدادهای نهفته شما را شناسایی کنیم.

این مقام مسئول در ادامه گفت:امید است ما بتوانیم دانش آموزان آماده ای را برای پایه های بالاتر آماده کرده و این طرح را در سال های آینده از لحاظ گسترش فضا و دامنه فضا بالا ببریم و اگر بخواهیم مدارس با کیفیت داشته باشیم باید از دانش آموزان شروع کنیم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان افزود: کیفیت آموزشی در مدارس باید به تغییر رفتار در دانش آموزان بیانجامد و دانش آموز با کیفیت باید به رشد همه جانبه شخصیتی دست یابد و کیفیت آموزشی رتبه های مختلفی دارد که یکی از مهمترین آن ها توانمندی در جهت کسب مهارت است تا بتواند مسائل روز را تحلیل کند و یاد بگیرد چطور در گروه جا گرفته و به کارتیمی بپردازد و آن را در رفتارش بروز دهد وبه آن چیزی که فراگرفته،جامه عمل بپوشاند.

وی خطاب به دانش آموزان گفت:همه چیز آموزش نیست و شما باید از لحاظ دینی،سیاسی،اجتماعی،زیستی و ادبی و ... رشد کنید و اصل بهینه سازی را مصداق عینی کار خود قرار دهید

وی ادامه داد: شما باید مسئولیت پذیر بودن، وطن دوستی،عدالت جو بودن، وقت شناسی و مدیریت زمان را در زندگی خود تمرین کنید و هر کاری را در زمان خودش انجام دهید و قدر این سرمایه ارزشمند را بدانید تا به عنوان یک شهروند خوب،شهر و کشورمان را در همه زمینه ها ارتقا دهید.

به اشتراک بگذارید :