17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۱۰:۳۵:۴۵
کد مطلب:  GClTStBa
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
توسعه مدارس و مراکز آموزشی غیر دولتی با کیفیت بخشی به آنها مطلوب است

همایش تجلیل از برگزیدگان مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان قدس با حضور علیرضا کمرئی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، محمد محمودی منتخب مردم شهرستانهای شهریار ، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ، اعضای شورای اسلامی شهرقدس ، مسئولین ادارات این شهرستان و مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس برگزار شد.

به گزارش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و آرزوی تعالی روز افزون معلمان اظهار داشت : موسسات آموزش غیردلتی نیازمند حمایت دولت هستند و دولت نیز انتظار ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی را از این موسسات خواستار است.

علیرضا کمرئی ادامه داد:با توجه به اینکه بخش غیردولتی باری را از دوش آموزش و پرورش برمی دارد،توسعه مدارس و مراکز آموزشی غیر دولتی با حفظ و کیفیت بخشی به آنها مطلوب می باشد.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان قدس نیز با اشاره به رسیدن به پویایی آموزش و پرورش در سایه مشارکت مردم گفت: مدارس غیردولتی ایفاگر نقشی مهم در امر تحصیل و علم آموزی هستند که حضور این مدارس در آموزش و پرورش حائز اهمیت است.

محمدرضا بهمنش با اشاره به تقبل هزینه خدمات آموزشی فرزندان خود توسط اولیا افزود: توقع برخورداری از کیفیت بالای آموزشی و پرورشی اولیا توقعی معقول و بجا می باشد.

وی انتظار فعالیت های آموزشی ویژه همچون توجه به امر پژوهش،فن آوری آموزشی به روز،آموزش مهارتهای زندگی و کار گروهی و شخصیت پروری فرهنگی و معنوی را از مطالبات گیرندگان خدمات از مدارس و مراکز غیردولتی دانسته و تصریح کرد : توجه به نوآوری و کیفیت بخشی به خدمات آموزشی اقدامی شایسته در این بخش می باشد.

بهمنش در پایان با برشمردن چالش های پیش روی مراکز غیردولتی عنوان کرد: بخشی از مشکلات مدارس و مراکز غیردولتی با حمایت و نظارت مناسب بخش دولتی قابل حل می باشد.

شایان ذکر است در این مراسم  بیش از 150 نفر ، ازجمله مؤسسین پیشکسوت،مدارس غیردولتی دارای رتبه های برتر علمی ،فرهنگی ، هنری و ورزشی ، دانش آموزان و معلمین برتر مدارس و مراکز غیر دولتی این شهرستان مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

به اشتراک بگذارید :