26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ ۱۲:۵۰:۵۷
کد مطلب:  1200268
رییس شورای اسلامی استان تهران:
تحقق حقوق شهروندی به واسطه تعامل نهادها با آموزش و پرورش میسر می شود

جلسه ستاد استانی اجرای تفاهم نامه همکاری وزارت آموزش و پرورش و شورای عالی استان ها با حضور مدیرکل شوراهای وزارت آموزش و پرورش و مناطق آزاد، رییس شورای اسلامی استان تهران، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون اجتماعی فرهنگی شهردار تهران و مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران در سالن آیت الله هاشمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، فخاری رییس شورای اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه برگزاری شوراهای اموزش و پرورش استان تهران دستاوردهای بسیار مهمی را برای استان به همراه داشته است ، گفت: انتظارات از آموزش و پرورش بسیار بالاست ، چرا که نهادی بنیادین است و اثرگذاری آن در جامعه کاملا مشهود است .

وی نقش سایر نهادها را در فراهم نمودن زیرساخت های آموزش و پرورش بسیار موثر دانست و افزود: باید همگی نهادها آموزش و پرورش را در رسیدن به اهداف تعلیم و تربیت یاری نمایند.

فخاری، با تاکید بر اینکه ما به آموزش و پرورش شهروندی نیازمندیم، اظهار داشت: تربیت شهروند سالم از آموزش و پرورش آغاز می شود و از این رو همکاری با آن بسیار ضروری است.

 رییس شورای اسلامی استان تهران، با تاکید بر ضرورت همکاری های همه جانبه در استان  تهران، تصریح کرد: باید از ظرفیت های پایتخت و سرمایه ها و فرصت های آن به طور عادلانه تری در بهبود اوضاع شهرستان های استان تهران استفاده نمود.

 

به اشتراک بگذارید :