11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ ۰۸:۴۱:۰۱
کد مطلب:  1199862
معاون آموزش متوسطه استان در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش:
استان زنجان پیشرو در زمینه تولید محتواهای آموزشی در ایام شیوع کرونا/ اجرای طرح‌های کیفیت بخشی به آموزش ادامه داشته است

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان در سال جدید به صورت ویدئو کنفرانس با حضور آیت ا... خاتمی نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، دکتر حقیقی استاندار زنجان، رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و سایر اعضا شورا برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، داود بهرامی در این جلسه با ارائه گزارش مختصر در خصوص اقدامات صورت گرفته برای  تقویت بنیه علمی دانش آموزان، اظهار داشت: اجرای طرح‌های کیفیت بخشی به آموزش، به ویژه برای دانش‌آموزان مناطق محروم با وجود شیوع ویروس کرونا ادامه داشته است و در این مدت۸۱ عنوان درس با اولویت پایه دوازدهم و پایه‌های نهایی تدوین و به صورت آنلاین ارائه شد.

 بهرامی با اشاره به ارائه آزمون‌های استاندارد برای بهره‌مندی دانش‌آموزان در کلیه پایه های متوسطه نظری، بیان داشت: این آموزش‌ها با رویکرد آماده‌سازی دانش‌آموزان انجام می‌شود.

این مقام مسئول از تدوین بسته آموزش مجازی با محوریت کنکور برای تمامی دروس و در سطح تمام مدارس متوسطه استان خبر داد و اضافه کرد: این بسته ها گامی در جهت کیفیت بخشی آموزشی در ایام شیوع بیماری کرونا بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: استان زنجان در زمینه تولید محتواهای آموزشی در ایام کرونا از استان های پیشرو بود و به عنوان اولین استان در سطح کشور توانستیم با همکاری صدا و سیمای مرکز زنجان ۵۳ فیلم آموزشی برای دروس فنی و حرفه ای و کاردانش تدوین و پخش شود که دانش آموزان از محتواهای تولیدی رضایت خوبی داشتند.

به اشتراک بگذارید :