26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ ۱۲:۵۲:۳۹
کد مطلب:  1199360
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران
شرکت بیش از ۳۸هزار و ۵۰۰دانش‌آموز در امتحانات نهایی شهرستان های استان تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از شرکت بیش از ۳۸ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در امتحانات نهایی پایه دوازدهم آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در نشست هماهنگی برگزاری امتحانات دانش‌آموزان که صبح امروز برگزار شد، اظهار کرد: رعایت و اجرای کلیه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اولویت اصلی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم است.

وی با اشاره به شرکت ۳۸هزار و ۵۰۰دانش آموز در امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نظام قدیم در شهرستان‌های استان تهران، ادامه داد: در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان عزیز و برای رعایت مفاد پروتکل‌های بهداشتی تعداد حوزه‌های برگزاری آزمون از افزایش ۵۰درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار شده است در حالی که تعداد شرکت کنندگان با کاهش دوهزار نفری نسبت به سال تحصیلی گذشته روبه‌رو بوده است.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به حضور مراقبین بهداشت و سلامت در حوزه های برگزاری آزمون، تأکید کرد: نیروی انسانی مورد نیاز برای برگزاری امتحانات در حوزه‌های برگزاری حضور داشته و به منظور رسیدن به کیفیت مطلوب تلاش می‌کنند.

صیدلو در پایان حوزه‌های برگزاری امتحانات در شهرستان‌های استان تهران را ۲۸۰حوزه اعلام کرد و افزود: تمامی تلاش همکارن بنده در استان ایجاد محیطی سالم و آرام بخش برای برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان است تا با کمترین استرس و فشار روانی سال تحصیلی خود را به اتمام برسانند.

به اشتراک بگذارید :