28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ ۱۳:۰۹:۰۰
کد مطلب:  1198269
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
 آزمون کتبی انتخاب وانتصاب  مدیران 26 خرداد برگزار می گردد

 فرامرز تاجیک  ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی ،آزمون کتبی  انتخاب و انتصاب مدیران مدارس  درسال 1400-1399 بصورت آنلاین و با استفاده از تلفن همراه در مورخ 26 خرداد ماه برگزارمی گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ،   فرامرز تاجیک  ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های تهران با اشهره به اینکه  آزمون  انتخاب و انتصاب مدیران که  بازه زمانی 9 تا 11 صبح برگزار می شود  گفت: داوطلبان از طریق تلفن همراهی که اعلام کرده اند، وارد سایت ltms.medu.ir    شده   و روی آیکون انتخاب و انتصاب مدیران کلیک کرده و پس از ورود نام کاربری و رمز خود(که همان کد پرسنلی و رمز ltms می باشد) وارد آزمون می شوندو مدت زمان آزمون کتبی 70 دقیقه می باشد.

 وی با تاکید بر اهمیت آزمون در انتخاب مدیران جدید اظهار داشت : منابع آزمون انتخاب و انتصاب مدیران در سال 99  شامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش،آیین نامه اجرایی مدارس ،دستورالعمل مالی مدارس،برنامه درس ملی ،رنامه تعالی مدیریت ،برنامه تدبیر و قانون رسیدگی به تخلفات اداری است.

 این مقام مسئول در ادامه  گفت :در شهرستانهای استان تهران این رقابت بین 1205 داوطلب  برای تصدی پست مدیریت 427 مدرسه انجام خواهدگرفت.

 تاجیک  در پایان  تصریح کرد: داوطلبانی که سال گذشته در فرایند انتخاب و انتصاب مدیران شرکت داشته اند و آزمون را با موفقیت گذرانده باشند چنانچه مطابق با بخشنامه امسال از شرایط لازم  برخوردار باشند نیازی به شرکت مجدد در آزمون ندارند و مجموع امتیازات ثبت شده آنان با امتیاز داوطلبان سال جدید مقایسه می‌شود و در فرایند انتصاب قرار خواهند گرفت .

به اشتراک بگذارید :