17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۰۸:۵۶:۴۸
کد مطلب:  hwvn2d3I
رئیس کمیته سیاست های داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام:
خانواده کانون استواری و پایداری جامعه است

رئیس کمیته سیاست های داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در اولین همایش مدرسه و خانواده در جامعه فردا در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری، از نقش بی بدیل خانواده در جامعه سخن گفت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رئیس کمیته سیاست های داخلی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در اولین همایش مدرسه و خانواده در جامعه فردا  گفت :خانواده کانونی بسیاراستواراست و ثبات جامعه و نقطه تلاقی میان تمدن ها است .

زینی وند با اشاره به تاثیر عوامل مختلفی مانند تغییرات جمعیتی خانواده ها و تغییر در سبک زندگی تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم در برابر این تغییرات جهانی که هر روز خانواده ها و جوامع  با آن روبرو هستند  و می توانند خانواده ها را با بحران و آسیب های اجتماعی مواجه کنند دچار سردرگمی و تزلزل نشویم باید با برنامه ریزی دقیق و داشتن هدف از این تغییرات به نحوه مطلوب و صحیح استفاده کنیم.

این مقام مسئول در ادامه اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم در هویت جدید جهانی جای مناسب و اصلی خود را به دست بیاریم باید هویت اصلی خود را ثابت کنیم .

شایان ذکر است این همایش در جهت تقویت هر چه بیشتر نقش خانواده و ارتباط موثر آن با مدرسه در آموزش و پرورش ناحیه 1 ری برگزار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :