17 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ ۰۸:۰۲:۳۶
کد مطلب:  zwIubdcv
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تغییر رویکرد آموزش و پرورش متمرکز به آموزش و پرورش خلاق از ضروریات امروزی تعلیم و تربیت می باشد

شفیع پور در اختتامیه طرح پیشگامان دانش که در سالن اجتماعات سجادیه ناحیه2بهارستان برگزار شد گفت: تغییر رویکرد آموزش و پرورش متمرکز به آموزش و پرورش خلاق از ضروریات امروزی تعلیم و تربیت می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به رکود در 4سال اخیر و عبور از بحران ساختگی کشورهای دیگر اظهار داشت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید چرخ اقتصاد ایران روغن کاری شده و روی ریل قرار گرفته است و آموزش و پرورش به علت ارتباط تنگاتنگ با مسائل اقتصادی و سیاسی و فرهنگی نقش به سزایی ایفا می کند.

وی افزود:اگر بخواهیم آموزش و پرورش را متحول سازیم و به کیفیت جهانی نزدیک شویم،نگاهی برون سازمانی در داخل و خارج آموزش و پرورش نیاز است و در این فرایند ما باید دانش آموزان را به یک شهروند مطلوب تبدیل کنیم که این اصلی ترین هدف طرح پیشگامان دانش است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و دکتر روحانی ریاست جمهور بر توجه ویژه به آموزش و پرورش، تصریح کرد: تغییر رویکرد آموزش و پرورش متمرکز به آموزش و پرورش خلاق از ضروریات امروزی تعلیم و تربیت می باشد.

شایان ذکر است معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در این مراسم از مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان به لحاظ پیشتازی در بهبود کیفیت آموزشی تقدیر کرد .

 

به اشتراک بگذارید :