27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ ۰۹:۱۹:۵۴
کد مطلب:  1196523
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
ثبت نام بیش 670 هزار دانش آموز استان در سامانه کتب درسی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ثبت نام بیش 670 هزار دانش آموز شهرستان های استان تهران  در سامانه کتب درسی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: 70 درصد دانش آموزان شهرستان های استان تهران ، به جز پایه های ورودی مقاطع ( کلاس های اول،هفتم و دهم) در سامانه کتب درسی ثبت نام نموده اند.

وی با اشاره به ثبت نام 676 هزار نفر دانش آموز استان  تا این لحظه در سامانه کتب درسی ، اظهار داشت: فیروزکوه با 75 درصد ثبت نام ،رتبه اول ثبت  دانش آموزان  در سامانه کتب درسی را از آن خود کرده است و سایر مناطق استان نیز به آمار بالای 60 درصد رسیده اند.

بهارلو با تاکید بر آخرین مهلت ثبت نام در بیست و سوم خردادماه، تصریح کرد: از آنجا که ارائه کتب به دانش آموزان در سال تحصیلی جدید فقط از طریق ثبت نام در سامانه صورت می گیرد لذا ضروری است که مدیران مدارس و اولیای دانش آموزان نسبت به ثبت نام در این خصوص اقدام لازم را انجام دهند تا با مشکلی مواجه نگردند.

این مقام مسئول در پایان با تقدیر از تمامی مدیران و اولیای محترمی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام دانش آموزان عزیز اقدام نموده اند ، تصریح کرد: سامانه www.irtextbook.ir   جهت ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان به صورت انلاین تا بیست و سوم خرداد ماه اماده ارائه خدمات می باشد.

به اشتراک بگذارید :