20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ ۰۸:۱۷:۲۹
کد مطلب:  1196394
برگزاری دومین جلسه هیئت امنای دبیرستان ماندگار دکتر شریعتی زنجان

دومین جلسه هیئت امنای دبیرستان ماندگار دکتر شریعتی زنجان در سال تحصیلی 99-98 با حضور اعضای هیئت امنای آموزشگاه در محل کتابخانه تاریخی دبیرستان ماندگار دکتر شریعتی برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در این جلسه داود بهرامی معاون آموزش متوسطه اداره کل ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های کمیته نهضت آموزش های مکمل در طول ایام شیوع ویروس کرونا در زمینه تولید محتوای دیداری-شنیداری و نوشتاری در سطح استان، زنجان را یکی از استان های پیشرو در تولید محتوای آموزشی برشمرد و عنوان کرد: تاریخ  در آینده از تلاش، جدیت، حس مسئولیت پذیری و موقعیت شناسی همکاران محترم در اقصی نقاط استان  در این شرایط  حساس جامعه به نیکی یاد خواهد کرد.

وی در ادامه صبغه تاریخی و فرهنگی این مدرسه را از ظرفیت های مغفول این مجموعه فرهنگی دانست و احیای هویت تاریخی، فرهنگی و آموزشی این آموزشگاه را از مسئولیت ها و رسالت های اصلی هیئت امنای این آموزشگاه برشمرد.

بهرامی در ادامه در راستای ارتقاء و اعتلا فعالیت های آموزشی و تربیتی این آموزشگاه بر احیای اختیارات 16گانه هیئت امنا و استفاده حداکثری از ظرفیت و اختیارات آن در جهت رفع موانع و مشکلات این آموزشگاه تاکید کرد.

 

در ادامه احمدی نژاد معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش نیز بر لزوم همکاری و همراهی استان در زمینه تقویت نیروهای اجرایی و آموزشی این مجموعه تاکید کرد.

دویرانی رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه دو زنجان، بر ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های آموزشی و پرورشی و تاسیس موزه آموزش و پرورش در محل آموزشگاه ماندگار دکتر شریعتی اشاره و تاکید نمود.

به اشتراک بگذارید :