26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۰۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1195502
صندوق ذخیره فرهنگیان؛
آغاز مرحله جدید تسهیلات لوازم خانگی و تندرستی و تلفن همراه

مرحله جدید ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی از تاریخ 03/08/ 99 لغایت 27/ 99/03بصورت سراسری با ارسال بخشنامه شماره 417/ ص/ 99 مورخ 99/03/07 به ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشورابلاغ گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،بر اساس اطلاعیه صندوق ذخیره فرهنگیان ،فرهنگیان عزیز قبل از هر اقدامی با مراجعه به سایت شرکت از اقلام لوازم خانگی و قیمتهای مربوطه اطلاع حاصل نموده و از اداره تعاون و رفاه منطقه خدمت  "شناسه خرید" را جهت بهره برداری از این تسهیلات دریافت کنند.

 

بر اساس این گزارش، تسهیلات مربوطه متناسب با کالاهای مورد نظر و سبد انتخابی، حداکثر تا سقف 200.000.000 ریال (بیست میلیون تومان) به صورت خودکار از طریق سیستم لیزینگ منظور خواهد شد و کارمزد تسهیلات اعطائی 15% سالانه با اقساط 36 ماهه می باشد

 

گفتنی است ، با توجه به محدودیت در مدل و رنگ لوازم خانگی سیستم به طور خودکار اولویت انتخاب و تخصیص را مطابق با زمان ثبت نام و قطعی نمودن آن توسط  خریدار قرار می دهد (بدیهی است انتخاب و خرید زودتر دارای اولویت تخصیص کالا می باشد)

 

میزان پیش پرداخت همکاران پنج درصد مبلغ کل خرید (پس از تخفیف) می باشد.

 

  سقف خرید برای متقاضیان وجود ندارد ولی حداکثر تسهیلات متعلقه برابر 200،000،000 ریال خواهد بود. بدیهی است متقاضیانی که بیش از مبلغ مذکور خرید نمایند مابه التفاوت مربوطه را می بایست به صورت آن لاین پرداخت کنند

 حداکثر زمان ثبت نام قطعی در سامانه 99/03/27می باشد

 

 خریدار می بایست هنگام تحویل کالا از تحویل دهنده ، فاکتور فروش دریافت نماید و برگ تحویل را امضا و تاریخ تحویل را در آن درج کند

 

 زمان تحویل کالا 30روز پس از تحویل مدارک کامل به شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان می باشد.

 

 هزینه حمل تا درب منزل (پیاده روی نشانی محل سکونت) آدرس اول خریدار رایگان می باشد

 

  کالاهای تحویلی دارای دوره گارانتی اعلامی از سوی فروشنده بوده و وجهی بعنوان هزینه نصب دریافت نخواهد شد. (هزینه ایاب و ذهاب نصاب به عهده خریدار می باشد)(گارانتی و خدمات پس از فروش به عهده شرکت سازنده می باشد)

  کالاهای خریداری شده باید سالم تحویل گردد و خریدار هنگام تحویل می بایست دقت نماید تا کالای معیوب تحویل نشود و مسئولیت این امر با خریدار می باشد.

 

  اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که از تسهیلات خودرو استفاده نموده اند و تا کنون از تسهیلات لوازم خانگی لیزینگ استفاده ننموده اند در صورتیکه  شرایط پرداخت اقساط را داشته باشند همزمان می توانند از تسهیلات خرید لوازم خانگی استفاده نمایند.

 

 

 

 همکاران محترمی که از تسهیلات لوازم خانگی استفاده می نمایند در صورتیکه شرایط پرداخت اقساط را داشته باشند محدودیتی برای استفاده از تسهیلات خودرو در آینده نخواهند داشت .

 

  متقاضیان فقط می بایست مبلغ پیش پرداخت را از طریق درگاه اینترنتی به حساب شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان واریز و ثبت نام خود را تکمیل و از واریز فیش بانکی خودداری نمایند.

 

 با توجه به ارسال اصل پرونده از سوی ادارات کل آموزش و پروش استانها و تحویل آن به لیزینگ تاثیر مستقیم در تحویل سریع کالا به خریدار می شود لطفا دقت لازم مبذول گردد تا در زمان تعیین شده پرونده ها به شرکت لیزینگ واصل شود تا از تحویل دیرهنگام و نارضایتی خریدار جلوگیری شود .

 

 

به اشتراک بگذارید :