13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۱:۱۳:۱۹
کد مطلب:  1195450
طی حکم مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛
مدیرجدید آموزش و پرورش منطقه خداآفرین معرفی شد

طی حکم مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی مهدی مهرپویا بعنوان مدیر جدید منطقه خداآفرین منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خداآفرین، مراسم تکریم و معارفه مدیران آموزش و پرورش شهرستان خداافرین با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ، و روسای ادارات و نهادهای دولتی وانقلابی ، مدیران مدارس و فرهنگیان شهرستان برگزار شد.

عاشور اکرمی حضور همه مسئولین شهرستان  واهالی فهیم را در جلسه ، نشانگر تعلق خاطر همگان به آموزش وپرورش دانست و اشاعه این فرهنگ را در جامعه ارزشمند دانست .

اکرمی گفت :تعامل و مشارکت والدین و نهادهای اجتماعی بزرگترین سرمایه های موجود در آموزش وپرورش است که باید به خوبی از مشارکت جویی ومشارکت پذیری  استفاده شود .

 شایان ذکر است  که  در این مراسم با تقدیم لوح سپاس از زحمات  فیروز رضایان تجلیل و با حکم مدیر کل آموزش و پرورش استان ، مهدی مهر پویا به عنوان مدیر آموزش وپرورش جدید  شهرستان  خداآفرین معرفی شد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون هر دو عزیز را در کلیه شئونات زندگی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایند./روشنی

به اشتراک بگذارید :