28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۱۴:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1194695
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
ایجاد اطمینان خاطر و آرامش اولیا ء با رعایت پروتکل های بهداشتی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به آمادگی 280 حوزه برگزاری آزمون های نهایی، عنوان کرد: برای کسب اطمینان خاطر اولیاء و دانش آموزان ضمن واریز سرانه بهداشتی برای ضدعفونی کردن حوزه های امتحانی در هر حوزه تدابیر ویژه ای مثل حضورمراقبین سلامت پیش بینی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای  استان تهران  محمد صیدلو در گفتگو با روسای مناطق ضمن تاکید بر اهمیت بخشی به سلامت دانش آموزان شرکت کننده در امتحانات پایانی پایه دوازدهم، اظهار  کرد: امسال 38 هزار و چهارصدو پنجاه دانش آموز شهرستانهای استان تهران  در تمامی رشته ها در امتحانات نهایی پایه دوازدهم به صورت حضوری شرکت خواهند کرد و متولیان تعلیم و تربیت مناطق و نواحی آموزش و پرورش سراسر استان تمهیدات ویژه ای برای حفظ سلامت این دانش آموزان اتخاذ کرده اند.

 وی با تاکید بر افزایش پنجاه درصدی تعدادحوزه های نهایی بعلت رعایت قرارداد های بهداشتی و سلامت دانش آموزان گفت:  280  حوزه امتحانات نهایی در بیست و یک منطقه با رعایت دستورالعمل های ابلاغی آماده پذیرایی دانش آموزان پایه دوازدهم می باشند.

 

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن تقدیر از همه عوامل  که در ضدعفونی کردن مدارس آموزش و پرورش را یاری کردند افزود : تفاهم نامه ویژه ای با دانشگاه های پزشکی و حوزه سلامت به منظور نظارت و حضور مراقبین سلامت آموزش دیده در حوزه های امتحانی منعقد گردیده  که هدف اصلی آن ایجاد اطمینان خاطر اولیاء و آرامش ذهنی دانش آموزان می باشد.

وی در ادامه ضمن تشریح اقدامات مسئولین امر در آماده سازی مدارس مطابق  دستورالعمل های ابلاغی رعایت فاصله دو متر و استفاده از ماسک را برای دانش آموزان و عوامل اجرایی ضروری دانست و عنوان کرد: تکرار ضد عفونی و گند زدایی حوزه ها  پس از آزمون مورد تاکید است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان ضمن درخواست همیاری همه اولیاء محترم خاطر نشان کرد: سلامت و آرامش روانی دانش آموزان و اطمینان اولیاء بزرگترین اولویت مسئولین آموزش و پرورش است و در این راه از کمک همه مسئولین و دستگاه های اجرایی مرتبط  استفاده می کنیم.

به اشتراک بگذارید :