18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ ۱۳:۲۲:۴۸
کد مطلب:  WcIgsvVM
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس خبر داد:
کسب 9 عنوان برتر کشوری توسط هنرجویان هنرستان های فارس

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: دانش آموزان هنرستانی به دلیل توانمندی و هوش مهارتی ، علاوه بر توفیق در عرصه های علمی ،در جامعه و زندگی اجتماعی نیز موفق خواهند بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، دکتر نناصر قجری در آیین استقبال از هنرجویان برتر استان و مقام آوران مسابقات علمی ، عملی کشوری گفت: استان فارس در این رقابت ها ، بعد از استان خراسان رضوی  ، اصفهان و تهران رتبه چهارم کشوری را کسب کرد.

وی گفت: هدف عمده ما در این رقابت ها ،تقویت  فضای آموزش هنرستان ها و بالا بردن کیفیت آموزشی است و  بیشتر این مهم است که به هنرستان ها و فعالیت های هنرستان ها اهمیت بدهیم.

وی خطاب به هنرجویان برتر کشوری  استان فارس  گفت: اقدام شما موجب ارتقای جایگاه استان در سطح کشور شده و این قابل تقدیر است.

وی با تاکید بر اینکه"تلاش ما این است تا سطح هنرستان ها را در سطح استان ارتقاء  دهیم " افزود :ما  به این برنامه ها اعتقاد داریم و در راستای تقویت آن تلاش می کنیم ، چرا که به فرهنگ آموزش ما کمک خواهد کرد.

وی همچنین گفت: دانش آموزان هنرستانی به دلیل توانمندی و هوش مهارتی  ، علاوه بر توفیق در عرصه های علمی ،در جامعه و زندگی اجتماعی نیز موفق خواهند بود.

رئيس اداره آموزش هاي فني و حرفه اي وكاردانش آموزش و پرورش فارس نیز در این رابطه گفت: در  سیزدهمین دوره مسابقات علمی-عملی هنرستان ها کشور،  9 هنرجوی فارس ،موفق به کسب عناوین برتر کشوری شدند.

رضا امیری گفت: این رقابت ها در تاریخ های   21  و  22 اردیبهشت ماه 95  و به میزبانی استان کردستان در شهرستان سنندج برگزار شد، که از استان فارس نیز  18 هنرجو ،در 18 رشته شرکت کرده  که 9 تن از آنها  موفق به کسب رتبه های زیر شدند:

 

ردیف

نام

نام خانوادگی

منطقه

هنرستان

رشته

رتبه

1

شیوا

اژدری

ناحیه 1 شیراز

هنر و اندیشه

پویا نمایی

اول

2

زهرا

چترسیمایی

ناحیه 4 شیراز

مرضیه 1

نمایش

اول

3

سجاد

رعیت پیشه

ناحیه 1 شیراز

حاج احمد اسماعیلی

صنایع شیمیایی

سوم

4

شکیلا

زارع

ناحیه 1 شیراز

تربیت بدنی

تربیت بدنی

دوم

5

نسترن

زارعی

ناحیه 2 شیراز

انصاری لاری

صنایع غذایی

دوم

6

علی رضا

ژرفی

لامرد

امام خمینی

صنایع فلز

سوم

7

محمد

شیروانی

فسا

ابوذر غفاری

ماشین های کشاورزی

سوم

8

امیر حسین

مرادی

داراب

امام خامنه ای

الکترونیک

سوم

9

نرجس

هاشمی

ناحیه 2 شیراز

معدل

صنایع دستی

سوم

 
به اشتراک بگذارید :