26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ ۱۱:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1193152
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد؛
آئین کلنگ زنی 2 مدرسه در رباط کریم

با حضور محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران کلنک دو مدرسه در روستای پیغمبر و آدران شهرستان رباط کریم به زمین زده شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،  محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: با توجه به مهاجرت پذیری استان تهران هر ساله حدود 30 هزار نفر به دانش آموزان  شهرستان های استان تهران افزوده می شود که باید جهت تحصیل آنان کلاس درس فراهم گردد.
وی با اشاره به ساخت بیش از  1 هزار کلاس درس در شهرستان های استان تهران جهت رسیدن به توازن جمعیت دانش آموزی در این استان گفت: باید تلاش کنیم با کمک خیرین مدرسه ساز و با استفاده از تمام ظرفیت ها آماده خدمت رسانی و تامین نیازهای آموزشی در استان باشیم.

صیدلو با تاکید بر اهمیت کار بزرگ خیرین در ساخت مدرسه ،اتصریح کرد: مدرسه روستای آدران به مساحت 1500 متر و با مشارکت بانک ملی ایران، اداره نوسازی و دهیاری به نام مدرسه شهدای بانک ملی ایران و همچنین مدرسه روستای پیغمبر درزمینی به مساحت 1300 متر توسط خیرین محترم ساخته خواهند شد.

گفتنی است این مراسم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ریاست اداره اموربانک ملی شعب غرب استان تهران، معاون مشارکت های نوسازی استان تهران، فرماندار، مدیر آموزش وپرورش، نماینده مجلس، امام جمعه  و سایرمسئولین رباط کریم و جمعی از خیرین مدرسه ساز برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :